Avcılar Rent A Car - Oto Kiralama Kurumsal

Hakkimizda

Avcılar Merkez Mahallesinde Rent A Car, Avcılar Merkez Mahallesi başta olmak üzere tüm ilçe genelinde Benzinli ve Dizel Ekonomik araçlar ile günlük araç kiralama hizmeti sunmaktayız.  2006 Yılından günümüz tarihine hizmet veren firmamız da her bütçeye uygun araç bulunmaktadır. Genel olarak araç kiralamak için 23 yaşından büyük ve an az 2 yıllık ehliyete sahip, sabit ikamet sahibi kişilere koşulsuz araç kiraya verilmektedir.

Avcılar Rent A Car  Güvencesi ile Avcılar’da Oto Kiralama Avantajları 2006 yılından günümüz tarihine kadar Rent A Car hizmet sektöründe önemli bir rol üstleniyoruz. Dün olduğu gibi bugün de hizmetinizdeyiz, Ve yarında. Sizin için en iyisini sunmak adına haftanın 7 günü 24 saat hizmet veriyoruz. Biz en iyi bildiğimiz işi siz değerli müşterilerimiz için yapıyoruz. Siz de kendinize bir iyilik yapın kendi alanında uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile kişiye özel hizmet sunan firmamıza uğrayın. Sizin için varız.

Avcılar’da Güvenilir Rent A Car: Avcılar Oto Kiralama Firması, Avcılar Ambarlı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Firuzköy Mahallesi başta olmak üzere güvenilir oto kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmamız bünyesinde Avcılar’a Özel kampanyalar düzenlenmektedir. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.