Beylikdüzü oto kiralama

Beylikdüzü Oto Kiralama

Avcılar Rent A Car - Beylikdüzü Oto Kiralama, Avcılar Merkez Mahallesi başta olmak üzere çevre ilçelerin de oto kiralama ihtiyaçlarında tercih edilmekteyiz. Benzinli ve Dizel Ekonomik araçlar ile günlük araç kiralama hizmeti sunmaktayız.  2006 Yılından günümüz tarihine hizmet veren firmamız da her bütçeye uygun ekonomik ve lüks araçlar bulunmaktadır. 

Günlük, haftalık, aylık araç kiralamak isteyen bireysel ve kurumsal oto kiralama hizmetlerinden en uygun fiyat garantisiyle yararlanabilirsiniz. Avcılar Rent A Car geniş araç filosu, rent a car kaskolu 0-3 yaş araçlar en uygun fiyat garantisi kurumsal kiralamalarda adrese teslim araçlar. Uzun Dönem İndirimli fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Özellikle kurumsal şirket ve firmaların araç ihtiyaçlarına yönelik kiralama çözümlerimiz ile ister tek araç isterseniz onlarca araç temini ile avcılar rent a car ve filo araç kiralama çözümleri üretiyoruz. Yine operasyonel araç kiralama hizmeti anlamında da firmaların en büyük yardımcısıyız.

uzun dönem ve aylık kiralama seçeneklerinde şirketler için tavsiye edilen ekonomik araç grubu; Fiat Egea ve Linea, Ford Focus, Renault Symbol, Clio, Megane ve Peugeout 301, Citroen Elysee, Hyundai Accent Blue, i20, i30 gibi bir çok marka ve modelde aracı firmamız üzerinden ekonomik fiyat avantajları ile kiralayabilirsiniz. Yıllık kiralama sözleşmeleri ile gün başına düşen araç kiralama maliyetinizi minimize edebilirsiniz. Ayrıca kiraladığınız aracın faturası dahil tüm yakıt harcamalarınızı da gider olarak göstererek KDV avantajından yararlanabilirsiniz.

Beylikdüzü Oto Kiralama; Adnan Kahveci Mahallesi Barış Mahallesi Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Dereağzı Mahallesi Gürpınar Mahallesi Kavaklı Mahallesi Marmara Mahallesi Sahil Mahallesi Yakuplu Mahallesi sakinleri ve esnafları kısa ve uzun dönem oto kiralama ihtiyaçlarınızı www.avcilarrentacar.net  adresinden karşılayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Esenyurt Oto Kiralama

Gümüşpala Oto Kiralama

Cihangir Rent A Car