Araçlarınız Kiralanır

2012 Model ve Üzeri Araçlarınız Avcilar Rent A Car Güvencesi ile Kiralanır.
Hususi Binek Benzinli ve Dizel Araçlarınız 6 Ay 2 Yıl Arası nakit kiralanır. Renault, Hyundai, Ford, Fiat, Citroen, Peugeot, Volkswagen, Marka araçlarınız değerlendirilir. Satmayı düşündüğünüz, garajınızda kullanmadığınız ikinci aracınız, fazladan yatırım amaçlı alınmış aracınız, banka kredili aracınız kısa ve uzun dönem size ekstra gelir getirsin istermisiniz? Cevabınız Evet ise hemen uzman müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. AVCILAR OTO KİRALAMA hizmetleri 2006 yılından günümüz tarihine İstanbul’da hizmet veren profesyonel bir kiralama şirketidir. Konsinye araç kiralama amacı, Firmamız bünyesinde bulunan Lüks araçlar uzun dönem ve kurumsal olarak kiralanmaktadır. Bu sebeple sektörün oluşturduğu rekabet piyasasının içinde olmak ve bireysel müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için başlatmış olduğumuz çalışma neticesinde siz değerli Araç sahiplerinin araçlarına talibiz! Konsinye Oto Kiralama nedir? Rent A Car Firmasına araç sahibi tarafından aylık ücret karşılığı kiraya verilen araçtır. Günümüz şartlarında Günlük Kiralama bireylerin günü birlik ihtiyaçlarını karşılamak adına almış olduğu hizmettir. Bu hizmete cevap verebilmemiz için Konsinye Oto Kiralaması yapmaktayız.


Kiralama Süresi Cevap:
Aracınız 6-12-24-36 Ay olmak üzere kısa ve uzun süreli değerlendirilmektedir.
Aracınızın aylık kiralama ücreti kiralama süresi boyunca 600 - 4.500 TL arası değerlendirilmektedir.

Aracın Bakımları Kime Ait? Cevap;
Aracın Kiralama süresinden itibaren tüm bakımları tarafımıza aittir.

Aracın Kasko ve Sigortası Kime Ait? Cevap;
Aracın Kasko ve Sigortası Araç Sahibine Aittir.

Aracın zararı ziyanı nasıl karşılanmaktadır? Cevap;
Araç SATIŞ bedeli kadar senet verilmektedir. Aracınızın tüm sorumluluğu tarafımıza aittir.

Kiralanan Araçlarda ne gibi özellikler olmalı? Cevap;
Aracın Km si 30.000 üzeri olmamalı, 30.000 üzeri olan araçların kiralama süresi 6 ay1 yıl arasında. Aracınız binek hususi oto ve dizel olmalı, Aracın yakalaması hacizi v.b. trafikten men edilmesi gereken durumlar olmamalı, aracı kiraya veren kişi ruhsat sahibi olmalı.
 

Soru: Aracımın Kiralama ücretinde gecikme olurmu?
Cevap: Araç Kiralama Günleri Ayın 1. günü ve 10. günü arasında yapılmaktadır. Kiralama ücreti 1 ve 10. gün arasında belirtilen banka hesap numarasına havale yapılır.

Soru: Araç kiralama süresi hangi aralıklarda uzatılmaktadır?
Cevap: Araç kiralama süresi aracı kiraya verdiğiniz tarihten itibaren geçerli olmak üzere (12) ay sürmektedir. Süre bitiminde araç sahibinin aracını geri alma talebi olmadığı takdirde araç kiralama süresi +12 ay olarak uzatılmaktadır. Araç kiralama süresini uzatma şartları aracın modeline göre değişmektedir. Örnek kiraya verilen aracın yaşı 0-2 yaş arası ise 3 yıl kadar uzatılması mümkündür.  Modeli düşük araçların kira sözleşmeleri araç durumuna göre değişmektedir.

Soru: Aracım herhangi bir olaya karıştığında hukuki durumlarda sorun yaşarmıyım? 
Cevap: Araç kiralama sözleşmesi ile birlikte kiraya vermiş olduğunuz aracın gerekli bilgileri Maliye Bakanlığına bildirilmektedir. Aracınız maliye kaydı ile Rent A Car aracı olarak kayıtlara alınmasından dolayı hiç bir sorun çıkarmamakla birlikte karşınıza çıkabilecek söz konusu hukuki işlemler sırasında aracınızı kiraya verdiğinize dair elinizde her iki taraf için imzalanan sözleşme örneğinin aslını beyan ederek hiç bir sorumluluk almamaktasınız. Firma Avukatımız gerekli tüm Hukuki işlemleri bizim adımıza takip etmektedir.

Soru: Araç kiralama  ücretin de artma veya düşme oluyor mu?
Cevap: Araç kiralama sözleşmeleri 12 ayda bir yenilenmektedir. Aracın Fiyatın da düşme olmayacağı gibi yükselmesi de söz konusu değildir. Araç kiralama bedeli Başlangıç tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yenilenen sözleşme sürecinde de devam edecektir. Örnek, 600 TL ile kiralanan aracın yeni sözleşmede fiyatı yine 600 TL olarak belirtilmektedir. Not: Bazı firmalar bu konuda 2. yıl yenileme sürecinde araç fiyatını düşürmektedirler.

Soru: Araçları kimlere kiraya veriyorsunuz?
Cevap: 27 yaş üzeri gerekli ehliyete sahip olan, ehliyet alım süresi 2 yılı aşmış T.C. vatandaşı olan kişi ve kurumlara kiraya vermekteyiz.

Soru: İyi günler sıfır araç alıp kiraya vermek istiyorum en çok hangi araçlar kiralanmaktadır öneriniz nedir?
Cevap: Müşteri istekleri üzerine  Dizel Hyundai i20, i30, i30 cw,  Era, Blue , Ford Focus, Ford Fiesta ve Renault Clio Serileri, Megan Serileri tavsiye etmekteyiz. Bu araçlar ile sözleşme süreli uzun süreli tutulmaktadır. Sıfır Araçlarda kiralama süresi 1-3 yıl arası yapılmaktadır.Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.